Aktualności

Samodzielne tankowanie już dostępne...

Od pewnego czasu na stacjach paliw wielu koncernów można zauważyć stanowiska przeznaczone do samodzielnego tankowania gazem płynnym (LPG) zbiorników pojazdów samochodowych.

Czasopismo dla gazowników

W listopadzie pojawił się pierwszy numer branżowego miesięcznika „AutoGaz-Journal”, adresowanego do firm i osób profesjonalnie zajmujących się przystosowaniem samochodów do napędu gazem. Długo czekaliśmy na tego typu czasopismo, toteż witamy je z entuzjazmem, a Wydawcy gratulujemy trafionego pomysłu i życzymy powodzenia w realizacji kolejnych numerów.

Historia autogazu w Polsce

"Rozwój polskich firm autogazu rozpoczął się w latach 90. ubiegłego wieku. W poniższym opracowaniu przedstawiamy dwie firmy, których zasług dla polskiego rynku instalacji gazowych nie sposób przecenić."

Z fachowej prasy motoryzacyjnej...

Właściwy dobór przewodów zapłonowych przeznaczonych specjalnie dla LPG gwarantuje w dużej mierze niezawodną pracę zapłonu w pojazdach zasilanych gazem.

Prawomocny wyrok Sądu Rejonowego w Poznaniu ws gwarancji samochodu zasilanego gazem bez z g o d y producenta !!!

[...] naprawa, decyzją działu gwarancji Citroen Polska, została uznana za naprawę odpłatną za kwotę 9.103,78 zł ze względu na wcześniejsze ZAMONTOWANIE w przedmiotwym pojeździe INSTA- LACJI GAZOWEJ.[...]