O firmie

domanskiSerdecznie witam Państwa na stronie firmy „AUTOGAZ”DOMAŃSKI

Różnorodna i trwająca już ponad dwie dekady działalność mojej firmy jest ściśle związana z zastosowaniem gazu płynnego propan-butan (LPG) do napędu samochodów. Oparta jest ona na wieloletnim doświadczeniu w zakresie projektowania, wytwarzania i wdrażania systemów zasilania paliwami gazowymi.

Motywacją tego działania pozostaje, niezmiennie, szczera chęć przybliżenia problemu innym, zwłaszcza - potencjalnym użytkownikom pojazdów przystosowanych do zasilania gazem i nieodzownym do tego celu sprawcom, a więc wszelkiego rodzaju warsztatom i pracującym w nich mechanikom.

Powodem do satysfakcji jest nie tylko - pozostający od 20 lat na czele ponad dwumilionowej kawalkady aut napędzanych gazem - firmowy POLONEZ z gazowym Nr 1(!), ale i zdobyte przez Polskę miejsce na "autogazowej" mapie Europy i świata: od warsztatów montujących poczynając, poprzez stacje tankowania, na wielu liczących się producentach wyposażenia gazowego pojazdów kończąc.

Moją ambicją i pragnieniem jest, aby poświęcony tej stronie czas uznali Państwo za mile spędzony i czyniący zadość Państwa oczekiwaniom.